15-16 березня відбудеться другий семінар субпроекту «Психотерапія та культура»

15-16 березня відбудеться другий семінар субпроекту «Психотерапія та культура» секції дитячої та юнацької психотерапії УСП.

Автор лекційного курсу: Павло Дзіковський- клінічний психолог, психотерапевт з напрямку психоаналіз, член Української спілки психотерапевтів.

У даному циклі лекцій досліджуються історичні, соціальні, культурологічні та філософські передумови виникнення та розвитку психотерапії та відбувається поміркування над тим, як психотерапія вплинула на культуру загалом. Окрім того, розглядається аспект впливу тієї чи іншої культурної епохи на виховання дитини та яке місце в культурі займає дитинство.

Під час даного семінару будуть розглядатися такі теми, як «психотерапевтичні практики» пізньої античності, християнський «космос» середньовіччя, народження суб’єкта в ранньому модерні, міфи та криза модерну, народження психотерапії та інші.

Проект складається з трьох семінарів та сертифікується секцією дитячої та юнацької психотерапії УСП. Для учасників УСП субпроект зараховується як години теорії (24 години вцілому).

Ви маєте можливість долучитися до одного з трьох семінарів в будь-який час і в подальшому прослухати інші для того, щоб отримати сертифікат про завершену освіту від УСП.Реєстрація: https://forms.gle/jkEpW7tGb64rUVuRA

Формат: онлайн (+можливість послухати лекції в записі)

Вартість семінару: 1500грн для членів УСП та студентів, 2000грн для інших учасників.

Координатор проекту

Facebook: Olena Shumeyda

+380669705029 (Viber, Telegram)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

wp-puzzle.com logo