Секція дитячої та юнацької психотерапії УСП запрошує до навчання у субпроекті “Психодіагностика в роботі з дітьми та підлітками”.
Метою навчально-практичного проекту є надання теоретичних знань та здобуття практичних професійних навичок з питань застосування психодіагностичних методик з метою планування подальшої роботи з дітьми різного віку та консультування батьків щодо покращення дитячо-батьківських відносин та соціальної ситуації життя дитини.
Проект є додатковою спеціалізацією в структурі секції дитячо-юнацької психотерапії. Години сертифікуються секцією дитячо-юнацької психотерапії УСП. Заключний сертифікат не дає статусу дитячого психотерапевта.
Навчально-практичний проект складається з 7 дводенних сесій: загальна кількість годин – теорії 40 годин, практики 56 годин, супервізії 16 годин. Навчання проводиться один раз на 1,5-2 місяці, в перервах між сесіями учасники займаються самостійно: опрацьовують додаткові теоретичні джерела та відпрацьовують практичні навички застосування психодіагностичних методик в роботі з дітьми, підлітками та їх батьками.
Початок проекту заплановано на 30-31 березня
Програма проекту:
І Модуль “Діагностичні методики у роботі з дітьми та підлітками: історія, класифікація, етичні аспекти психодіагностики”.
ІІ модуль “Експресивні та рефрактивні проективні методики”.
ІІІ модуль “Метафоричні асоціативні карти у роботі з дітьми та підлітками”
ІV модуль “Опитувальники у роботі з дітьми та підлітками”
V модуль “Залежність як проблема сучасності та особливості психодіагностики у дитячому та підлітковому віці”
VІ модуль “Діагностика ПТСР та депресивного розладу у роботі дитячого психолога”
VІІ модуль – супервізійний
Тренери проекту
Матвійчук Тетяна – кандидат психологічних наук, доцент, дитячий, підлітковий та юнацький психолог, фахівець з Sandplay-терапії, дійсний член УСП, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів».
Атаманчук Ірина – дитячий, підлітковий та юнацький психолог, груповий психоаналітик, фахівець з Sandplay-терапії, арт-терапевт, дійсний член УСП.
Суперізори проекту – надають консультативну та супервізійну підтримку розвитку проекту:
Католик Галина – супервізор УСП, Голова секції ДЮТ УСП.
Нартікова Марʾяна – супервізор УСП.
Вартість за один модуль – 2000 грн (для учасників діючого 5-річного проекту з дитячої та юнацької психотерапії), 2500 грн (для діючих членів УСП), 3000 грн (для інших учасників).
Форма для реєстрації
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQGJxOA_fUVIFPLhIPa7k4iqwpNSTu9C_yNnoB4L9Hd_ED4g/viewform?usp=sharing