5-річний навчальний проєкт власного досвіду

ПРОГРАМА 5-ти річного навчального проекту власного досвіду в напрямку “Психодинамічна інтегративна ПСИХОТЕРАПІЯ НЕМОВЛЯТ, ДІТЕЙ, ПІДЛІТКІВ ТА ЮНАЦТВА”

Формат: 4 семінари на рік, орієнтовно раз на 3 місяці, кожен тривалістю 3 дні (пт, сб, нд). Між цими семінарами відбуваються зустрічі у піргрупах: опрацювання теоретичного матеріалу відповідно до тематики та інтервізії, відреагування попереднього семінару (21 зустріч по 3 години).

Мета: Учасники отримують можливість доступу до різних частин власного дитинства, підліткового віку та юності, можливість опрацювати власні дефіцити, перевірити наявні (або створити нові) ресурси, які є необхідними для особистісної стабільності і здатності переносити навантаження у роботі з дітьми різного віку та їх оточенням.

Учасники також отримують можливість зануритись у:

а) власні рефлексії щодо специфічної для дітей різного віку та юнацтва психотерапії;

б) розвиток емоційної гнучкості і здатності до навантажень при роботі з дітьми, підлітками і юнацтвом та їх оточенням;

в) розучування специфічних регресивних, компенсаторних та формуючих психотехнік, які використовуються при роботі з дітьми різного віку, підлітками та молоддю.

Частина 1. Власний досвід

Приклади тем семінарів особистого досвіду:

Семінар 1. Первинне інтерв’ю: збір анамнезу, встановлення контакту, первинна діагностика,  інтрапсихічна та інтерперсональна  діагностика в процесі первинного інтерв`ю.

СЕМІНАР 5. Страх і агресія: тіло і рухи, захисти та опори. (робота над власними едіпальними дефіцитами та ресурсами). ТОЩО

Частина 2. Спеціалізація (на основі аналізу особистого наративу)

Приклади тем семінарів особистого досвіду:

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР 13. Психосоматика у дітей, підлітків та юнацтва: причини та наслідки. Робота з напрацюванням здорових форм психоемоційного відреагування у різних вікових категоріях.

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР 16. Супервізійний семінар.

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР 17. Психотравма. Діагностика та психотерапія ПТСР  у дітей, підлітків та молоді. ТОЩО

Координатор проекту

Нартікова Мар’яна
тел. +380 67 70 77 944
nartikova70@meta.ua