Архіви

Оголошується набір на 9 Львівський навчальний проект з дитячої та юнацької психотерапії в рамках Української спілки психотерапевтів (згідно Європейської освітньої програми).

Запрошуємо в захоплюючу подорож дорогами та стежками Вашого життя. Через сад Ваших спогадів до палацу Ваших мрій.
Сьогодні, як ніколи, діти потребують нашої уваги і фахової допомоги в часі великих випробувань. Найбільшим завданням є повернути їм щасливе та безпечне дитинство. Зберегти найбільший скарб нашої нації.
Запрошуєм всіх, хто хоче долучитись до цієї почесної місії.

В цій захоплюючій подорожі пропонується:

  • відкрити таємниці свого народження
  • відвідати потаємні сховки власної душі та тіла
  • зустрітись із бездонними скарбами свого дитинства і вигідно інвестувати їх в теперішнє
  • зробити генеральне прибирання в схованці своїх образ, жалів та невдоволення (заповнити їх більш необхідними та приємними речами)
  • відновити трохи призабуте знання дитячої мови та почути голос своєї внутрішньої дитини (дитини ваших близьких, рідних та клієнтів)
  • зрозуміти, чому насправді так все складається, і хто то все наскладав, і що з тим всім робити, і так трохи… з тим хто це зробив…
  • вчимо будувати власний простір, відчувати та розуміти свої потреби і бажання і вміти все це багатство зреалізувати
  • повертаємо вміння жити в просторі своєї душі
  • вчимось всі разом любити і цінувати кожну мить свого існування
  • даємо інструменти та вміння навчити всього цього інших потребуючих
  • даємо знання про причини та особливості дитячих переживань та поведінки в залежності від віку, простору та часу
  • готуємо висококласних фахівців з розуміння дитячого світу
  • вчимо користуватись «ліфтом» в дитинство
  • готуємо модераторів у дитячо-дорослому спілкуванні
  • можливість бути досконалими батьками та партнерами

Бонусом гарантуємо дуже стійкий безоплатний та бездонний ефект омолодження в часі та після цієї захопливої подорожі.
Спішіть, місць у машині часу не так багато, старт подорожі планується на осінь 2024 року, або весну 2025 року м. Львів.


Контактний телефон
0677077944
Мар`яна Нартікова

Відбувся ще один семінар на тему: “Пізня соціалізація у контексті психодинамічної інтегративної психотерапії немовлят, дітей, підлітків та молоді”.

У рамках Української школи дитячої психотерапії Української спілки психотерапевтів.
Ведучі- Галина Католик та Мар’яна Нартікова.
Детально зупинились на проблемі симулякрії у підлітковому віці. Було глибиннорефлексивно, інсайтно. Розлади підліткової ідентичності у постмодерновому світі.
Надзвичайно професійні учасники.
Дякуємо Вам за чудову роботу.

13-й семінар 4-го Київського проекту

19-21.04.2024 р. відбувся 13-й семінар 4-го Київського проекту Української Спілки Психотерапевтів з “Психодинамічної інтегративної психотерапії немовлят, дітей, підлітків та молоді”. Ведучі: Галина Католик, Мар’яна Нартікова. Усе було наповнено новими рефлексіями, досвідами, знаннями. Дякуємо учасницям з усієї України за глибоку професійну роботу, взаємопідтримку, новизну досвідів.

У березні стартував новий субпроект Секції дитячої та юнацької психотерапії УСП “ПСИХОДІАГНОСТИКА ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ В РОБОТІ ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА”.

У березні стартував новий субпроект Секції дитячої та юнацької психотерапії УСП “ПСИХОДІАГНОСТИКА ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ В РОБОТІ ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА”.

Дякуючи підтримці Галина Католик запустили у онлайн форматі з можливістю сертифікації від УСП.

Про враження – круто, емоційно, включено, ресурсно, практично.

Географія учасників від Ужгорода та Мукачеве через Волинь та Поділля до Миколаїва та Одеси.
Дякуємо учасникам Nataliia Felbaba Любов Панчук Новікова Ганна, Ольга Терьохіна, Alexandra Matveyuk , Анастасія Семенюк, Юлія Герасімова, Наталія Бушко за інтерес та прагнення до професійного зростання.

Наступний модуль відбудеться 20-21 квітня. Ще є можливість приєднатись. Запрошуємо до реєстрації
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQGJxOA_fUVIFPLhIPa7k4iqwpNSTu9C_yNnoB4L9Hd_ED4g/viewform?usp=sharing

2 семінар теоретичного субпроекту «Психотерапія та культура»

15-16 березня відбувся 2 семінар теоретичного субпроекту «Психотерапія та культура» секції дитячої та юнацької психотерапії Української спілки психотерапії. Автор та ведучий курсу- Павло Дзіковський. 2 дні- подорож у часі, де учасники мали нагоду дослідити який шлях пройшло людство до того, як народилась психотерапія, які психотерапевтичні практики використовували люди в різні періоди розвитку культури та якими були передумови виникнення психотерапії.Захоплюючі лекції, глибокі роздуми, спільні обговорення та рефлексії. Дякуємо викладачеві та учасникам за плідну роботу!

6 семінар 7 Львівського проекту в Українській школі дитячо-юнацької психотерапії

16-18 лютого відбувся 6 семінар 7 Львівського проекту в Українській школі дитячо-юнацької психотерапії.
Тема семінару: “Сексуальність: кризи пубертату, пошук ідентичності, процеси сепарації.”
Навчаючі психотерапевти: Галина Католик та Мар’яна Нартікова.

Під час семінару учасники мали нагоду зануритися у власні спогади пошуків, відкриттів, досліджень, помилок та успіхів, які переживали в період підліткового віку.
Дякуємо групі за плідну роботу та ті скарби, які ви здобули в процесі роботи. Це ваші безцінні ресурси, які будуть опорою на вашому професійному та життєвому шляху!

“Психодіагностика в роботі з дітьми та підлітками” семінар

Секція дитячої та юнацької психотерапії УСП запрошує до навчання у субпроекті “Психодіагностика в роботі з дітьми та підлітками”.
Метою навчально-практичного проекту є надання теоретичних знань та здобуття практичних професійних навичок з питань застосування психодіагностичних методик з метою планування подальшої роботи з дітьми різного віку та консультування батьків щодо покращення дитячо-батьківських відносин та соціальної ситуації життя дитини.

Проект є додатковою спеціалізацією в структурі секції дитячо-юнацької психотерапії. Години сертифікуються секцією дитячо-юнацької психотерапії УСП. Заключний сертифікат не дає статусу дитячого психотерапевта.

Навчально-практичний проект складається з 7 дводенних сесій: загальна кількість годин – теорії 40 годин, практики 56 годин, супервізії 16 годин. Навчання проводиться один раз на 1,5-2 місяці, в перервах між сесіями учасники займаються самостійно: опрацьовують додаткові теоретичні джерела та відпрацьовують практичні навички застосування психодіагностичних методик в роботі з дітьми, підлітками та їх батьками.

Початок проекту заплановано на 30-31 березня

Програма проекту:

І Модуль “Діагностичні методики у роботі з дітьми та підлітками: історія, класифікація, етичні аспекти психодіагностики”.

ІІ модуль “Експресивні та рефрактивні проективні методики”.

ІІІ модуль “Метафоричні асоціативні карти у роботі з дітьми та підлітками”

ІV модуль “Опитувальники у роботі з дітьми та підлітками”

V модуль “Залежність як проблема сучасності та особливості психодіагностики у дитячому та підлітковому віці”

VІ модуль “Діагностика ПТСР та депресивного розладу у роботі дитячого психолога”

VІІ модуль – супервізійний

Тренери проекту

Матвійчук Тетяна – кандидат психологічних наук, доцент, дитячий, підлітковий та юнацький психолог, фахівець з Sandplay-терапії, дійсний член УСП, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів».

Атаманчук Ірина – дитячий, підлітковий та юнацький психолог, груповий психоаналітик, фахівець з Sandplay-терапії, арт-терапевт, дійсний член УСП.

Суперізори проекту – надають консультативну та супервізійну підтримку розвитку проекту:

Католик Галина – супервізор УСП, Голова секції ДЮТ УСП.

Нартікова Марʾяна – супервізор УСП.

Вартість за один модуль – 2000 грн (для учасників діючого 5-річного проекту з дитячої та юнацької психотерапії), 2500 грн (для діючих членів УСП), 3000 грн (для інших учасників).
Форма для реєстрації
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQGJxOA_fUVIFPLhIPa7k4iqwpNSTu9C_yNnoB4L9Hd_ED4g/viewform?usp=sharing

15-16 березня відбудеться другий семінар субпроекту «Психотерапія та культура»

15-16 березня відбудеться другий семінар субпроекту «Психотерапія та культура» секції дитячої та юнацької психотерапії УСП.

Автор лекційного курсу: Павло Дзіковський- клінічний психолог, психотерапевт з напрямку психоаналіз, член Української спілки психотерапевтів.

У даному циклі лекцій досліджуються історичні, соціальні, культурологічні та філософські передумови виникнення та розвитку психотерапії та відбувається поміркування над тим, як психотерапія вплинула на культуру загалом. Окрім того, розглядається аспект впливу тієї чи іншої культурної епохи на виховання дитини та яке місце в культурі займає дитинство.

Під час даного семінару будуть розглядатися такі теми, як «психотерапевтичні практики» пізньої античності, християнський «космос» середньовіччя, народження суб’єкта в ранньому модерні, міфи та криза модерну, народження психотерапії та інші.

Проект складається з трьох семінарів та сертифікується секцією дитячої та юнацької психотерапії УСП. Для учасників УСП субпроект зараховується як години теорії (24 години вцілому).

Ви маєте можливість долучитися до одного з трьох семінарів в будь-який час і в подальшому прослухати інші для того, щоб отримати сертифікат про завершену освіту від УСП.Реєстрація: https://forms.gle/jkEpW7tGb64rUVuRA

Формат: онлайн (+можливість послухати лекції в записі)

Вартість семінару: 1500грн для членів УСП та студентів, 2000грн для інших учасників.

Координатор проекту

Facebook: Olena Shumeyda

+380669705029 (Viber, Telegram)

8-9 грудня в рамках Секції дитячої та юнацької психотерапії УСП відбувся перший семінар нового теоретичного субпроекту “ПСИХОТЕРАПІЯ ТА КУЛЬТУРА”.

Учасники поринули у роздуми про психотерапію в культуральному, історичному та філософському аспектах, уявлення про людину в різні періоди розвитку культури, а також розглянули, які “психотерапевтичні практики” були в прадавні часи.
Семінар був наповнений авторськими лекціями викладача-психоаналітика Павла Дзіковського, глибокими поміркуваннями та дискусіями.
Щиро дякуємо викладачу та учасникам за плідну роботу!